loading
phone +420 257 282 257
recepce@hotelenergie.cz
location
REZERVUJTE
mobile_1.jpg
REZERVUJTE

Hotel Energie Praha

Hotel Energie se nachází v komplexu Energie v klidné lokalitě Praha 5 Motol v širším centru města. Hotel Energie nabízí ubytování v nově rekonstruovaných 4-lůžkových pokojích rodinného typu a 2-lůžkových pokojích. Všechny rodinné 4 lůžkové pokoje mají 2 oddělené ložnice. Součástí pokoje je kuchyňka a samostatné sociální zařízení. Dvoulůžkové komfortní pokoje mají kuchyňský kout a samostatné sociální zařízení se sprchou. Kuchyňka ve všech pokojích je vybavena rychlovarnou konvicí a malou lednicí. Dopravní spojení z hotelu do centra města je rychlé a krátké. Zastávka BUS a TRAM je vzdálena 8 minut pěší chůze od Hotelu. BUS na metro linky A Nemocnice Motol jede 2 minuty. Dálnice D5 a rychlostní silnice R6 je z Hotelu dostupná do 10 minut. Pražské Letiště Ruzyně (Letiště Václava Havla) je vzdáleno 15 minut.

SLEVA PŘI POBYTU

NA 4 A VÍCE NOCÍ

Rezervujte on-line
minimálně 4 noci a ušetřte

SPHERE

Sleva pro držitele karet Sphere z pultové ceny 15%

SLEVA PŘI 100% PŘEDPLATBĚ

Předplaťte svoji rezervaci a ušetříte

rooms

Pokoje hotelu Energie

Nový hotel Energie se nachází v komplexu Energie a nabízí dva typy pokojů - 4-lůžkové pokoje typu FAMILY SUITES a 2-lůžkové pokoje typu STUDIO.

restaurant

Restaurace Energie

V komplexu ENERGIE je možné využít během pracovních dnů nekuřáckou restauraci s českou a mezinárodní kuchyní pro snídaně nebo obědy. Rádi zajistíme catering pro skupiny dle individuálního přání i času, nebo doporučíme restaurace v centru či blízkém okolí.

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2020 Hotel Energie | Powered by: Nette | Foxmart  Foxmart hotel 1.3.0 | GDPR