loading
phone +420 257 282 257
recepce@hotelenergie.cz
location
REZERVUJTE
mobile_1.jpg
REZERVUJTE

Hotel Energie Praha

Hotel Energie se nachází v komplexu Energie v klidné lokalitě Prahy 5 - Motol. Hotel Energie nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných apartmánech rodinného typu a 2-lůžkových pokojích. Všechny apartmány mají 2 oddělené ložnice (tj. 2 dvoulůžkové pokoje). Součástí apartmánu je kuchyňka, samostatná  koupelna a WC. Dvoulůžkové komfortní pokoje mají rovněž kuchyňský kout, samostatnou koupelnu a WC. Kuchyňka ve všech pokojích je vybavena rychlovarnou konvicí a malou lednicí. Dopravní spojení z hotelu do centra města je rychlé a dobře dostupné. Zastávky MHD jsou vzdálené 8 minut pěšky od Hotelu. BUS na metro linky A, Nemocnice Motol, jede 2 minuty. Dálnice D5 a rychlostní silnice R6 jsou z Hotelu dostupné do 10 minut. Dojezd na pražské Letiště Ruzyně (Letiště Václava Havla) je 15 minut.

 

rooms

Pokoje hotelu Energie

Nový hotel Energie se nachází v komplexu Energie a nabízí dva typy pokojů - 4-lůžkové pokoje typu FAMILY SUITES a 2-lůžkové pokoje typu STUDIO.

restaurant

Restaurace Energie

V komplexu ENERGIE je možné využít během pracovních dnů nekuřáckou restauraci s českou a mezinárodní kuchyní pro snídaně nebo obědy. Rádi zajistíme catering pro skupiny dle individuálního přání i času, nebo doporučíme restaurace v centru či blízkém okolí.

Tento web používá ke správné činnosti cookies. Rozumím
© 2020 Hotel Energie | Powered by: Nette | Foxmart  Foxmart hotel 1.3.0 | GDPR